DİJİTAL MERKEZLİ YARATICI REKLAM AJANSI
JET İSTANBUL

Jet
Social Media Management

Sosyal Medya Yönetim hizmeti nedir?Sosyal medya hesaplarınızı, sosyal mecralarda zirveye çıkarıyoruz. Özgün ve yaratıcı içerikler oluşturarak hedef kitlenizin dikkatini çekiyor, itibar ve kriz yönetimi ile markanızı zarar görmesini engelliyoruz. Performans ve monitoring raporları, hedef kitle analizi, video içerik üretme ve moderasyon hizmetleri ile sosyal medyada ihtiyacınız olan tüm hizmeti 360 derece veriyoruz.

Jet İstanbul, sosyal medyada sizin için ne yapar?


İçerik Yönetimi

Sürekli canlı kalan sosyal medyanın uygun bir şekilde düzenli beslenmesi gereklidir. Markanızın değerlerini sosyal medyaya uygun hale getirir ve bu yönde yaratıcı içerikler üretiriz. Blog yazıları, videolar, görseller ve gifler hazırlar sosyal medya yeniliklerini yakalarız.

Moderasyon

Sosyal medya hesaplarımız düzenli olarak takip edilir. Doğrudan gelen takipçi yorumları anında yanıtlanır. Bu şekilde müşteri memnuniyeti sağlamak marka itibarı açısından oldukça önemlidir.

Sosyal Medya Takibi

Siz sosyal medyada olmasanız dahi insanlar markanız hakkında sosyal medyada konuşur! Ya da sosyal medyada yer alsanız da doğrudan sizinle iletişime geçmeyebilirler. Bu da kontrolümüz dışında olduğundan fark etmeden çığ gibi büyüyebilir. Bu yüzden sosyal medyayı uygun programlarla takip etmek önemlidir.

Online İtibar ve Kriz Yönetimi

Markanızla ilgili oluşabilecek krizleri önceden tahmin eder, araştırır senaryoları çıkartır. Sonradan bu senaryolara uygun önlemler alır. Yaptığımız sosyal medya takibi sosyal medya uzmanlarımız tarafından yapılır krize sebep olabilecek konular belirlenir. Yayılım sağlanmadan önlem alınır ve krizin oluşmaması sağlanır.

Hangi alanları araştırıyoruz?

Jet Social Insight olarak sadece marka değil herhangi bir kelime ya da kelime grubunu da analiz ederek insight’lar çıkarıyoruz. Çalıştığımız markalara gerçek datalardan yola çıkarak yeni bakış açıları katarak içgörü yaratacak analizler ve raporlar sunuyoruz. Bu raporlar gelişen teknolojinin değiştirdiği bankacılık, finans, medya, sağlık gibi daha birçok alanda incelemeler sunmaktadır.

Sosyal medya ve dijital dünyadaki verilerin toplanarak yapılacak analizin ardından sunulacak detaylı insight raporları dijital dönüşüm stratejilerinizde yol gösterecek ayrıca dijital dünyadaki trendler ve kullanıcı alışkanlıklarından haberdar olacaksınız.
Müşterilerimiz